מסוע נמצא בקווי החזית של מערכת המסוע שלך. הם מגיעים במספר זנים, החל ממשקל קל ועד לעבודה כבדה, ובמגוון חומרי שטח וכיסויים. עם מבחר כה עצום, חשוב למצוא את החגורה המתאימה - ומערכת ההובלה הכוללת - לצרכי העסק שלך ולדרישות התעשייה שלך

דורנר, המובילה בפתרונות אוטומציה להובלה, מציעה קווים סטנדרטיים ומערכות מותאמות אישית במיוחד. אנחנו גם אחת החברות הבודדות מסוגנו המפעילות תאי חגורה פנימיים. פירוש הדבר שאנחנו יכולים לשתף פעולה עם ספקים מובילים כדי להציע רצועות מסוע מותאמות אישית ומערכות שינוע המבצעות ומחזיקות מעמד.

 

פתרונות המסוע של דורנר מאורגנים בכמה שורות:

* סדרה 1X: מסועים המיועדים לטיפול בחלקים קטנים או קלים.   
* סדרה 2X: חגורות מודולריות ובדי פרופיל נמוך וביצועים גבוהים המיועדים לחלקים קטנים עד בינוניים, יישומים מדויקים ופריסות גמישות.   
* סדרה 3X: מסועים כבדים ותחזוקה נמוכה המיועדים לחלקים בינוניים עד כבדים, מהירויות גבוהות, טיפול בכמויות גדולות והרכבה אוטומטית או ידנית.   
* סדרה 7X: מסוע סניטרי מעוצב עם טיפול במזון וניקיון קל בראש.   
* FlexMove: עיצוב פשוט וקומפקטי ומסוגל להכיל שינוע אנכי ואופקי.

 

בשורות אלה תמצאו מגוון אפשרויות מסגרת וחגורה. מסועי בדים הם גמישים, ולעיתים הם עשויים מאוריטן טהור תרמופלסטי עם חומרים אחרים כמו פוליאסטר וניילון. חגורות מודולריות ושרשראות גמישות מיוצרות בדרך כלל מחומרים פלסטיים כגון אצטל ופוליפרופילן.

 

מדוע דורנר מסועים בולטים

רצועות מסוע של דורנר עומדות לבדן בהשוואה לתחרות שלנו ממגוון סיבות. תא החגורה הביתי שלנו הוא ללא שוויון, חותך בקפידה, מנחה V, חותך, בודק ובודק את כל רצועות המסוע של הלקוח. אנו מספקים טכניקות חיתוך, ריתוך קפלים והנחיות V האיכותיות ביותר. בנוסף, דורנר מספק מעקב אחר חגורות, שיטות מתיחה ומהירויות מובילות בתעשייה. כל רצועות המסוע הוואקום מיוצרות במתקני דורנר כדי להבטיח יכולת אחזקה חלקית ואיכות תבנית ניקוב. הצוות שלנו מפקח על אבטחת איכות, מתרגם למסועי ואקום ואמינים יותר עבור לקוחותינו.

הנחיית ה- V הייחודית שלנו מאפשרת מעקב עליון ותנועת מוצרים מדויקת. אנו מיישמים את מכוון ה- V לפני ייצור החגורה בהשוואה לחברות אחרות בשוק שמיישמות את מדריך ה- V לאחר שחבור. זה מקטין את הדיוק במעקב אחר החגורה ויוצר נקודות כשל פוטנציאליות. על ידי יישום מכוון ה- V לפני ייצור החגורה, רצועת הכוונה V שומרת על שלמותה להנחיה חלקה על החגורה.

מעבר לאיכות ללא תחרות של מסועי דורנר, חשוב להדגיש כי זמני ההובלה שלנו הם מהמהירים ביותר בענף. זה יכול לעשות את כל ההבדל בשמירה על פס ייצור בעסק שלך.

 

מבט מקרוב על סוגי מסוע

בהקדמה סקרנו כמה קטגוריות עיקריות של בניית מסוע. בואו לחקור אותם בפירוט רב יותר.

 

מסועי בדים

האופי הגמיש של מסוע בדים מאפשר קטרים ​​של גלגלת קטנים, מה שמפשט את האינטגרציה ואת הטיפול במוצר. חגורות בד מגיעות במגוון משקולות וחומרים וניתן למצוא אותן בזנים ארוגים ולא ארוגים. קונסטרוקציית החגורה כוללת כמה שכבות, כולל חומר הכיסוי, שכבת החוזק וחומר הצדדי בגלגלת. ניתן להשתמש בחגורות בד במגוון יישומים, החל מעיבוד קל ומשקל כבד, באינספור תעשיות כמו טיפול בחומרים, אוטומציה ויישומי עיבוד מזון של ה- FDA.

 

מסוע מודולרי

מסוע פלסטיק מודולרי עמיד לאורך זמן, פשוט לניקוי ולחיטוי וכן קל לתחזוקה ולתיקון. הקונסטרוקציה המוצקה מבטלת שריטה, הזדהות והצטרפות. בנוסף, השטח הפתוח יכול להיות פיתרון אידיאלי לקירור וניקוז יישומים. לעתים קרובות מורכבים בדפוס לבנים, ניתן להתאים חגורות מודולריות כך שיתאימו לרוחבים ואורכים שונים. מסועי החגורה המודולריים מסדרת 2200 ו- 3200 מגיעים במגוון סוגים, כולל חלק עליון שטוח ורשת סומק. תמצאו חגורות מודולריות במגוון תעשיות, כולל מאפייה, מזון, תעשייה ועוד.

 

שרשראות גמישות

רשתות גמישות, המכונות לפעמים שרשרת שולחנות, אידיאליות עבור פריסות מורכבות ומגוון רחב של סביבות. שרשראות גמישות כוללות מפרק שרוכב לאורך מרכז מסוע המסוע, ומשאיר את דפנות החגורה פתוחות לחלוטין. זה מספק שימוש בכל רוחב המסוע ומעניק לך גמישות רבה יותר בטיפול במוצר. חגורות עמידות אלו משמשות לרוב בביקבוק, אריזה משנית, אוטומציה, ייצור כללי ועוד. דורנר מציעה רשתות גמישות בקו FlexMove שלנו ומסועי סדרת AquaGard 7100.

 

כיצד לקבוע איזה חגורה אני צריך

פתרונות שינוע רבים של דורנר מאפשרים לך לבחור באפשרות החגורה המתאימה. בנוסף לשימוש הכללי המיועד ליישום שלך, תצטרך לקחת בחשבון כמה מפרט אחר בעת קביעת החגורה שאתה צריך, כגון:

טמפרטורה: האם אתם מחפשים חגורה לשימוש קר או כזו שיכולה לעמוד בטמפרטורות גבוהות? סיליקון מחזיק מעמד בסביבות קיצוניות, מה שהופך אותו לחומר אידיאלי לתעשיית הבישול והאפייה. פוליאתילן, לעומת זאת, מתאים היטב לטמפרטורות נמוכות יותר.

עמידות בפני שחיקה: זו תכונה חשובה כאשר מתמודדים עם פריטים העלולים לגרום לבלאי בחגורות. לדוגמא, אופי תעשיית עיבוד המתכות ותעשיות אחרות העשויות להיתקל בקצוות חדים דורשים חגורה עמידה העמידה בפני חתכים, שריטות ונקבים. פוליאוריטן וגומי ניטריל-בוטאדין מדורגים מאוד לעמידות בפני שחיקה.

שיקולים אחרים:

* חומר שכבת משטח   
* רמת חיכוך   
* מוליך סטטי או אנטי סטטי   
* עמיד בפני כימיקלים   
* עמיד בפני שחיקה וחתך   
* אישור ה- FDA   
* מונחה וי   
* העדפת צבע

נקודת הקליע האחרונה, העדפת הצבע, אולי נראית חסרת משמעות, אבל זה לא רק לאסתטיקה. הצל של מסוע יכול להיכנס לשחק מסיבות רבות. ראשית, משטח מסוע שחור שימושי בבחירת מצבים בהם חשוב להבדיל צבעים זה מזה. משטח כהה יכול גם להסתיר נגר מהדפסת הזרקת דיו. חשוב מכך, צבע יכול להתכתב עם סוג החומר או השימוש: כחול מתייחס לעיתים קרובות להיגיינה ובטיחות ומשמש לעתים קרובות בתהליכי טיפול במזון.

 

חופר עמוק יותר בבניית מסועים

למסועים יש הרבה אפשרויות, כולל חומר משטח ומרקם, עיצוב גובה וציר.

 

חגורות בד

 

חומרים

החלק הקודם פירט כמה דוגמאות מהותיות למקרי שימוש ספציפיים. הנה רשימה מלאה יותר של אפשרויות שכבת פני השטח שתמצאו במערכות דורנר:

* אוראתן תרמופלסטי: בדרך כלל צבע לבן, ירוק כחול או שחור.       
* פוליאסטר: צבעו בדרך כלל שקוף.      
* PVC: בדרך כלל צבע לבן, שחור, ירוק או אפור.       
* סיליקון: בדרך כלל צבע לבן או אפור.       
* ניילון: צבעו בדרך כלל שקוף.

 

משטחי חגורה

היישום המיועד שלך יעזור להגדיר איזה עיצוב משטח מתאים לך ביותר. דוגמאות מכילות:

* חלק   
* וַפל   
* צֶמֶר   
* חָרִיץ   
* אחיזה   
* גַל   
* גַלגַל הָעַיִן   
* מְרוּבָּע   
* עליון מחוספס   
* חריץ לונגיטנדל

 

חגורות מודולריות

 

מגרש חגורות מודולרי

במערכות מסוע חגורות מודולריות, המגרש הוא המרחק בין סיכות. כונן החגורה המודולרי 2200 שלנו מציע אפשרות לחגורת מיקרופיץ 'בגודל 0.33 אינץ' וכן חגורת עיבוד מתכת בגודל 0.6 אינץ '.

 

עיצוב צירים

חגורות מודולריות מגיעות עם אפשרויות ציר פתוחות וסגורות. עיצוב צירים פתוחים הוא אידיאלי במצבים בהם התברואה היא החשובה ביותר. עיצוב פתוח זה מאפשר לך לאתר פסולת ושאריות, והפערים המוגדלים מאפשרים הסרה וניקוי קלים יותר. חגורות סגורות הינן עמידות ועמידות בפני שחיקה יותר מאשר עמיתיהן הצירים הפתוחים.משטחי חגורה וחגורה מודולריים

ניתן להשיג חגורות מודולריות עם מגוון משטחים, כולל חלק עליון שטוח, רשת סומק, צלע מוגבהת ועוד.

 

אפשרויות החגורה המודולרית כוללות:

* פוליפרופילן: בדרך כלל צבע לבן או אפור עם קשיות בינונית.   
* פוליאתילן: צבעו בדרך כלל טבעי עם קשיות רכה.   
* אצטל: בדרך כלל צבע לבן, חום, כחול או אפור כהה עם קשיות קשה מאוד.   
* ניילון: בדרך כלל צבע שזוף או לבן עם קשיחות קשה וגסה מאוד.

 

חומרי סיכה כוללים:

* פוליפרופילן: טמפרטורה גבוהה יותר, שחיקה בינונית.   
* פוליאתילן: טמפרטורה נמוכה, שחיקה נמוכה.   
* אצטל: טמפרטורה בינונית, שחיקה גבוהה.   
* PBT / ניילון: טמפרטורה גבוהה ושחיקה גבוהה. הימנע משימוש עם מים ונוזלים אחרים.

 

מסוע חלופי

אם המערכת הנוכחית שלך זקוקה לשיפוץ, דורנר מספק גם רצועות מסוע חלופיות איכותיות ועמידות. אנו מצוידים בטכנולוגיית בניית מסועים חדישים בבית כגון שחבור, ריתוך קולי והנחיית וי.

אם המערכת הנוכחית שלך זקוקה לשיפוץ, דורנר מספק גם רצועות מסוע חלופיות איכותיות ועמידות. אנו מצוידים בטכנולוגיית בניית מסועים חדישים בבית כגון שחבור, ריתוך קולי והנחיית וי.

 

מערכות מסוע מותאמות אישית

מערכת המסוע הנכונה לצרכים שלך מובילה לאיכות גבוהה יותר, להגברת הפרודוקטיביות וליעילות ממוטבת. כשאחד מקווי הסטנדרט של דורנר לא עונה על צרכי הייצור או החלל שלך, שווה לשקול פתרון מותאם אישית. מערכות מסוע מותאמות אישית יכולות להפוך לעסק שלך ולשורה התחתונה.

קבוצת פתרונות מהונדסים של דורנר מתמחה במערכות מסוע מותאמות אישית, שתוכננו, נבנו והתקנו כך שיתאימו ליישומים הספציפיים של החברה שלך.

 

איך מזמינים את החגורה שאני צריך

צוות דורנר שמח לעזור לכם לבצע את הזמנת החגורה החלופית שלכם ולספק מידע על תוכנית ערכת החלפים שלנו כדי שיהיה לכם את מה שאתם צריכים בבית לפני שתזדקקו לו.

אם אתם מחפשים להחליף בד דורנר או חגורה מודולרית, הצעד הראשון שלכם הוא לאתר את המספר הסידורי ומספר הדגם שלהם. תזדקק לשתי פיסות המידע הללו כדי להגיש את בקשתך. אז תוכל למלא ולהגיש את הטופס הזה, ומישהו מצוות החלקים שלנו ייצור איתך קשר.

אם אתה זקוק לבד חלופי שאינו דורנר או לחגורה אחרת, מחלקת השוק שלנו תוכל לעזור. צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני של aftermarket@dorner.com או התקשרו אלינו למספר 800–397–8664 לשיחה עם נציג שירות לקוחות.

 

כיצד עובדים מסוע?

בין אם מדובר בהעברת תרופות תרופתיות למילוי בקבוקים או בהעברת גלובוסים טריים של בצק עוגיות מאזור הכנה לתנור, כאשר אתה רואה מסוע בפעולה, עבודה זו נראית כמעט ללא מאמץ - אפילו קסם. זה מעלה את השאלה: איך עוברים מסוע? אילו גורמים נחשבים בבניית מסוע?

ראשית, חשוב לקחת בחשבון שלא לכל מערכות המסוע יש חגורות. מסועי רולר משמשים בדרך כלל לצבירת פריטים, ואילו מסועי חגורה נועדו להזיז פריטים בגדלים שונים כגון חלקים או מוצרים מוגמרים.

באופן בסיסי, לעומת זאת, מערכות מסוע פועלות באופן דומה בין אם הם מגולגלים, גלגלים או חגורים. הם בדרך כלל מונעים על ידי מנוע, ממוקמים על מסגרת מוצקה ורצים בלולאה כדי להעביר פריטים מנקודה A לנקודה B. תצורה כגון צורת המסגרת או מיקום הכונן היא היבט נוסף של בניית המסוע.

מפרטי מערכת מסוע קובעים את יכולותיה כגון יכולת עומס וקצב זרימה. לדוגמא, מהירות מערכת מסוע מגדירה בסופו של דבר יכולות מהירות. מסועים מדורגים לפי דקה, ואילו מסועים רולרים נמדדים במהירות ליניארית. המהירות הזו, ללא קשר לאופן שבו היא נמדדת, היא שמעניקה למסועים יתרון כזה על פני עבודת האדם.

 

שירותי הכשרת מערכות מסוע

שמירה על עובדיכם בעלי הכשרה מספקת ומושכלת מצמצמת את זמן ההשבתה ומגבירה את בטיחות מקום העבודה. בין אם כחלק מההתקנה שלך ובין אם במועד מאוחר יותר, אנשי צוות שירות השטח הבקיאים שלנו זמינים להוביל מגוון תכניות אימונים עבור הצוות שלך. שירותי הכשרת מערכות המסוע שלנו כוללים מפגשים קבוצתיים ואחד על אחד המכסים שימוש, טיפול ותחזוקה מונעת. אנו עוסקים בנושאים כגון בטיחות מערכת, פתרון בעיות מכני והחלפת חלקים וחגורות.

בנוסף לשירותי הדרכה למסוע באתר, לצוות שלך תהיה גישה לספרייה המקוונת המקיפה שלנו של מדריכים, ניירות לבד, מחקרי מקרה וסרטונים. לבסוף, הבלוג והניוזלטר של דורנר לרוב מציגים הוראות ותוכן מועיל אחר.

 

תוכנית תחזוקת מסועים

דורנר מציע תוכנית תחזוקה מונעת מקיפה של מסוע, הזמינה בשתי שכבות: עבודה או חלקים ועבודה. תוכנית זו מתחילה בביקור בחינם באתר שבמהלכו הצוות שלנו יעריך את הצרכים שלך. משם נפתח הצעה מותאמת אישית המתארת ​​את מרווחי השירות המומלצים שלנו.

בין השירותים הניתנים בתוכנית תחזוקת המסוע ניתן למנות בדיקה, התאמות, פינוי פסולת ושימון. בנוסף, חברי תוכנית השירות ברמה 2 מקבלים הנחה של 10 אחוז על חלקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

מ. מרקוס | יבוא ושיווק אביזרי שינוע ומסועים

יוסף ספיר 6, ראשון לציון

טל. 03-9415150

פקס. 03-9415575