חלקי מסוע דורנר

דורנר מציע לא רק את קו המסוע הסטנדרטי הגדול והמוביל בעולם יחד עם מסועים סטנדרטיים מתוקנים ומערכות מסוע מותאמות אישית אלא מוכר בזכות חלקי המסוע המצטיינים שלו.

אריכות ימים ויעילות הן שתיים מדרישות המוצר המובילות של לקוחותינו. הניסיון שלנו במשך עשרות שנים בתעשיית ייצור המסועים מאז הקמתנו בשנת 1966 העניק לדורנר את הניסיון לשלוט באריכות ימים וביעילות בכל הנוגע לייצור מסועים וחלקי מסוע ברמה עולמית.

 

חלקי מערכת מסוע שיישמרו במלאי

אצל דורנר אנו מוצאים שהמערכות שלנו מהוות את קו ההצלה של ייצור הלקוחות שלנו, מה שמאפשר להן להעביר את המוצר ביעילות וביעילות. על ידי מתן פתרונות מותאמים אישית שיתאימו לדרישות התעשייה, הצוות שלנו מבטיח שכל מערכת שאנו בונים מנוצלת בצורה המלאה, כך שהעסק שלך יפיק את המרב מההשקעה שלך.

הלקוחות שלנו נהנים מביצועי שיא מחוץ למסועים שלהם כאשר בדיקות שוטפות, תחזוקה נכונה, הכשרת עובדים וחלפים מלאים במלאי מתעדכנים.

כאשר בוחנים את המסועים של העסק שלך, חגורות חלופיות וחלקי מערכת מסוע הם חלק חשוב מהמשוואה כדי להבטיח שהקו שלך ימשיך לנוע, ומספקים לעסק שלך את הפרודוקטיביות והיעילות האולטימטיבית. שמירת חלקי מערכת מסוע ליבה במלאי תפחית את זמן ההשבתה ותסייע לרסן את עלויות ההשבתה.

חלקי מערכת מסוע ליבה כדי לשמור במלאי כוללים רצועות מסוע חלופיות או שרשראות וצירים. שמירת מנוע רזרבי על המדף יכולה גם לסייע בהפחתת זמן ההשבתה במקרה של תקלה.

 

היכן למצוא חלקי מסוע חלופיים

אם אתם מחפשים היכן למצוא חלקי מסוע חלופיים, אתם לא צריכים לחפש יותר מאשר דורנר, הידוע בייצור חלקי מערכת מסוע באיכות הגבוהה ביותר, ממש כמו המסועים שלנו.

 

סוגי חלקי מערכת המסוע

דורנר מציע מגוון של חלקי מערכת מסוע. בואו נשבר את המסועים שלנו וחלקי מסוע נחלתיים אחרים.

 

מסוע

מסועים הם קדמיים ובמרכזם במערכות המסוע שלך. ממסועי הבדים שלנו למסוע מודולרי ואפילו לרשתות גמישות, דורנר מכסה את הצרכים של העסק שלך בחגורות חלופיות.

לעסקים הפועלים לפי לוח זמנים של 24-7 או לעסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם זמן השבתה, דורנר ממליץ להחזיק חגורות רזרביות על המדף. ניתן להזמין חגורות להחלפת בדים ישירות מדורנר, מה שמבטיח מעקב אחר חגורות ושמירה על האחריות שלך.

לאורך החיים, שמור על חגורת הרזרבה בטמפרטורת החדר והרחק מתאורת UV. חגורות מודולריות ושרשראות גמישות ניתן לרכוש באמצעות הקופסה. בנוסף, דורנר מציע כלים להסרת פינים להחלפה מהירה ופשוטה של ​​קישורים בודדים.

 

חלקי מסוע

רכיבים רבים מהווים פתרון מסוע. להלן רשימות של חלקי מסוע טיפוסיים ואחרים שרוב לקוחות דורנר מחזיקים במלאי כדי לשמור על קווי העסק שלהם ללא כל זמן השבתה המחובר לחלקים שבורים, שחוקים או חסרים.

 

חלקי חילוף אופייניים

* צירים   
* צלחות זנב   
* מיסבים   
* מנועים ובקרים  
* ערכות גלגלת וחגורות תזמון   
* ללבוש רצועות   
* גלגלי שיניים

 

חלקי חילוף אחרים

* מסגרות ופלטות מיטה
* עומד
* הדרכה
* אביזרי הרכבה
* תוספות ואביזרים אחרים

 

ערכת חלקים

דורנר מציע גם ערכות חלקים שיעזרו לכם להבטיח שיש לכם את חלקי המפתח הנחוצים לתיקונים מהירים ולהפחתת זמן השבתה.

ערכות חלקים מוצעות למסוע מסדרת 2200 של דורנר ומגיעות בשתי רמות:

    רמה 1: כולל ערכת זנב חגורה וכונן.   
    רמה 2: כולל חגורה, ערכת זנב בטלנית וערכת זנב כונן.

 

תחזוקה וטיפול של מערכת המסוע

על ידי בחירת המסוע הטוב ביותר לצרכי העסק שלך ועמידה בתוכניות ביקורת ותחזוקה מונעת, העסק שלך עומד לחסוך כסף ויהיה סיכוי גבוה יותר להאריך את חיי השירות של המערכת שלך.

חלק חשוב בתהליך זה הוא חלקי חילוף. שמירת חלקי חילוף בהישג יד תאפשר לעסק שלך לתקן במהירות את ציוד המסוע המושפע שלך, ולמזער את זמן ההשבתה של הייצור.

השקעה פשוטה המתבצעת עם מעט ראיית הנולד יכולה לסייע לחסוך כסף לעסק ולזמן בהמשך הדרך, מכיוון שחלפים צריכים להיות מוחלפים.

 

תוכנית ביקורת חלקים

בדורנר אנו מקלים על תהליך התחזוקה. תוכנית ביקורת החלקים שלנו, שירות חינם בעל ערך מוסף, מספקת לעסק שלך חוות דעת מדויקת ומקצועית לגבי חלקי חילוף הדרושים כדי לשמור על המסוע והציוד של דורנר.

לאחר שהצוות שלך התייעץ עם הפקח שלנו, דורנר יספק לך רשימה מבוקרת והצעת מחיר לחלפים המומלצים. בנוסף, אנו נספק דיווח על כל חששות תחזוקה ממתינים שתרצו לטפל בהם.

 

תוכנית תחזוקה מונעת

באמצעות תוכנית התחזוקה המונעת של דורנר תוכלו לבקש ביקור של טכנאי דורנר לבדיקה והתאמה של כל החגורות, הגלגלות, המסבים, הרכבת הכונן, מנוע ההילוכים והאביזרים.

תהליך השירות האמין והיעיל שלנו נועד להפעיל את המסוע שלך כדי לחסוך לך זמן וכסף. על ידי ייעול תהליך הבדיקה, התיקון והתחזוקה תוכלו לשפר את מערכת המסועים שלכם בצורה הנוחה ביותר.

 

 

 

 

 

מ. מרקוס | יבוא ושיווק אביזרי שינוע ומסועים

יוסף ספיר 6, ראשון לציון

טל. 03-9415150

פקס. 03-9415575